بلاخره یکی از سران با دانش آموزان حادثه دیده دیدار کرد

http://www.mellatonline.net/images/stories/625.9.1.1.gif

در حالی که بسیاری از مقامات، بدقت روزنامه های خارجی را می خوانند تا برای کوچکترین اتفاقی پیام تبریک و تسلیت بفرستند و اِنگار که از روزنامه های داخلی بی خبر هستند و حوادث داخلی را دنبال نمی کنند – دکتر محسن رضای در سفری به شهرستان ارومیه رفت و از مرکز درمانی بیماران سرطانی بازدید و با حادثه دیدگان روستای شین آباد دیدار کرد و احوال اونها را جویا شد و دردی از آنان پرسید! و بلاخره لبخند بر لب چند تنی ازین دختران حادثه دیده، دیده شد. او بیش از ۱۰ نفر از حادثه دیدگان را مورد تفقد قرار داد و به مدیران بیمارستان تاکید کرد که پس از بازگشت حادثه دیدگان به خانه‌های خود، همچنان پیگیر وضع آنان باشند. که جان و مال و آبروی مردم باید حفظ شود و به آن اهمیت داده شود. دکتر رضایی از مرکز حمایت از بیماران سرطانی ارومیه هم بازدید کرد و بهشون گفت:

تامین داروی مورد نیاز و پیگیری ماده ۱۷۷ در بحث خارجی و داخلی و معافیت مالیاتی خیرینی که به بیماران این نوع مراکز درمانی کمک می‌کنند از جمله اولویت‌های نیازمند پیگیری است.

http://asemandailynews.com/wp-content/uploads/365_633767002282721250_l4.jpg

آقا محسن تلاش و خدمت به بیماران سرطانی و کودکان بی‌سرپرست تحت درمان این مرکز را یک حرکت جهادی در امتداد دونست و گفت : این حرکت جهادی مانند حرکت شهدایی است که برای بازگرداندن آوارگان جنگی به سرزمین‌های خود به نبرد پرداختند.

رضایی با ناراحتی از تحریم ها و مشکلات دارویی در کشور گفت امیدوارم با اتخاذ تدابیر لازم مشکلات دارویی به‌زودی حل شود تا داروی مورد نیاز بیماران سرطانی تامین شود.
همچنین با حضور در محل بیمارستان امام خمینی ارومیه به عیادت از حادثه دیدگان واقعه دلخراش آتش سوزی در مدرسه دخترانه در شین آباد پیرانشهر پرداخت و از مدیران و پرسنل بیمارستان برای بررسی و بهبود حادثه دیدگان پیرانشهر تشکر و قدردانی کرد…
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بیش از ۱۰ نفر از حادثه دیدگان را مورد تفقد قرار داد و به مدیران بیمارستان تاکید کرد که پس از بازگشت حادثه دیدگان به خانه‌های خود، همچنان پیگیر وضع آنان باشند.
محسن رضایی با تاکید بر سرعت عمل خوب و مناسب بیمارستان امام خمینی(ره) در واقعه پیرانشهر تاکید کرد: جان و مال و آبروی مردم باید حفظ شود و به آن اهمیت داده شود.
وی اظهار امیدواری کرد تمام کودکان و بانوان ایرانی همیشه در سلامت بسر ببرند و هیچ‌گاه حادثه‌ای برای آنها اتفاق نیفتد.
رضایی همچنین در دیدار با خواهر شهیدان سرافراز باکری، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره فرماندهان شهید مهدی و حمید باکری در بخشی از سخنانش درباره شهید مهدی باکری گفت: شهید مهدی از شجاع‌ترین با وفاترین و با غیرت‌ترین فرماندهان شهید است.

در آخر هم گفت: از صمیم قلبم می‌گویم که آقا مهدی دل ما را با خود برد و رفت و من هر روز به یادش هستم. امیدوارم فردای قیامت دست ما راگرفته و امروز هم با شهدای کربلا محشور شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *